Wiosenne porządki, porada nr 1: czyszczenie kanapy

Nowości na naszej stronie internetowej
12 stycznia 2018
Wiosenne porządki, porada nr 2: czyszczenie kanapy z ekoskóry
14 marca 2018

Wiosna za pasem! Święta Wielkanocne tuż, tuż. Wiosenne porządki czas zacząć. Jak masz duuużo czasu i cierpliwości – zrób to jak zawsze. A może masz mnóstwo rzeczy na głowie i do tego dochodzi przedświąteczne sprzątanie? Mam dla Ciebie proste rozwiązanie…

Próbowałaś czyścić kanapę ludwikiem, szarym mydłem lub podobnym środkiem ogólnego zastosowania? Plamy się utrwaliły, a kolor z kanapy zszedł? A może udało się usunąć plamę, jednak pozostały brzydkie zacieki na kanapie?

Jeżeli chcesz, aby kanapa była długo ładna i czysta to pamiętaj, aby ją regularnie czyścić środkami przeznaczonymi tylko do czyszczenia tkanin. Produkty muszą być bezpieczne oraz nie mogą usuwać koloru. Jeżeli chcesz usunąć tylko samą plamę bez czyszczenia całej kanapy, sprawdź czy produkt nie pozostawia zacieków po wyschnięciu!

Jeżeli masz świeżą plamę na kanapie, to wyczyść ją profesjonalnym środkiem do tkanin. Jeżeli nie masz odplamiacza w domu, zaczekaj! Nie czyść jakimkolwiek środkiem, który Ci wpadnie w ręce. Na spokojnie kup odpowiedni odplamiacz do tkanin. Dużo łatwiej usunąć kilkudniową plamę niczym nie czyszczoną, niż plamę, która została utrwalona nieskutecznym czyszczeniem!

Chcesz usunąć wszystkie plamy z kanap i foteli w domu? Potrzebujesz produktu, który będzie skuteczny oraz bezpieczny? Użyj Oranje Cleantex – profesjonalnego odplamiacza do tkanin. Usuwa błyskawicznie wszystkie plamy, nawet stare. I najważniejsze: nie pozostawia zacieków. Wystarczy wyczyścić samą plamę, nie musisz czyścić całej kanapy. Po prostu plama znika!
100% skuteczności!

Oranje CleanTex – bezpieczny oraz skuteczny odplamiacz do tkanin.

Komentarze są wyłączone.